| laSoledad a întrebat:

Ce ziceti, sunt sanse sa castige Simona maine? Ce atuuri ar avea in fara Serenei?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca isi pastreaza jocul stânga dreapta cum a făcut tot turneul are sanse maricele. Serena e greoaia si e greu sa alerge mult pe teren

| dannyel86 a răspuns (pentru suntserios):

Asa este. happy Daca Simo o alearga pe Serena pe teren, americanca oboseste repede. Se misca greoi, a mai imbatranit si normal ca nu mai are ritmul de altadata. Numai cu stanga-dreapta poate Halep sa o bata.

| laSoledad explică (pentru dannyel86):

Asa ziceau si toti vecinii mei. Sa speram.

| dannyel86 a răspuns (pentru laSoledad):

Doamne ajuta sa fie bine!
Sa nu uitam ca partida e maine, la ora 16:00.winking

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De obicei simona da gres in ultimul ceas. Sa speram ca nu se repeta dezamagirea

| gabicoo a răspuns:

50%

| StrongHeart a răspuns:

Sanse sunt, insa Serena are mult mai multa experienta.
Amandoua joaca bine, eu cred ca se vor juca 3 seturi.

| laSoledad explică (pentru StrongHeart):

Da, asa cred si eu.

| laSoledad explică (pentru StrongHeart):

Desi am o temere c-ar putea termina Serena chiar si-n 2 seturi.

| StrongHeart a răspuns:

Se pare ca a castigat.

| laSoledad explică (pentru StrongHeart):

Tocmai, impotriva indoielilor multora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puține șanse. Da greș, apoi da vina pe nu știu ce boală ca doare colo, ca o doare dincolo și apoi anunță că pleacă la tratamente sa se refacă. Vechea poveste.

| gogu220 a răspuns:

S-au întâlnit de 10 ori şi este 9 la 1.
Deci şanse sunt, dar destul de mici.

Răspuns utilizator avertizat