| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cei care sunteți fani infocați ai echipei de fotbal X Y Z. Ce ati alege între un echipament de antrenament și un trening?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Echipament, dar cel mai mult imi plac hainele personalizate, hanorace cu logo-ul echipei, tricouri cu logo, haine ce arata ca esti dintr-o anumita galerie, dintr-un anumit grup de suporteri, alea sunt mult mai misto.

| InsaneZor00 a răspuns:

Eu as alege echipamentul.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru InsaneZor00):

De ce?

| InsaneZor00 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Ca ma simt mai bine in echipament cand joc fotbal decat in trening.