| Costica32 a întrebat:

Cele mai bune produse sa imi dezvolt corpu sa se vada muschi is destul de mare (masiv) asi dori sa cumpar depe megaprotein si daca imi puteti recomanda cv produse tari dar sa-mi explicati va rog ce face si...

12 răspunsuri:
| shippuden a răspuns:

Lasa prostiile, daca vrei sa faci muschi du-te la sala sau ajuta-i pe parinti la muncalaughing

| Costica32 explică (pentru shippuden):

Fac salawinking

| shippuden a răspuns (pentru Costica32):

Continua,eu iti recomand produsele naturale, dar na faci cum crezi

| NDC12 a răspuns (pentru shippuden):

Spune-mi si mie te rog din ce sunt facute suplimentele daca zici ca nu sunt naturale. Sunt facute cumva din pamant, din petrol sau din ce? Chiar aveam nevoie de tine pe aici si de raspunsul tau, ca noi nu ne dam seama. (Sunt ironic).

| shippuden a răspuns (pentru NDC12):

Is niste substante chimice care forteaza marirea cresterii muschilor si nu-i benefic organismului tau da na fiecare cu parerea lui :p

| NDC12 a răspuns (pentru shippuden):

De unde le scoti? Nu vreau vorbe si aberatii, arata-mi un articol (si nu un articol de pe "protv" sau ce spun toti idiotii), un articol in care un nutritionist sau cineva care stie ce vorbeste sa confirme ce ai spus tu.

| NDC12 a răspuns (pentru shippuden):

Tu esti slab documentat (fara suparare) dar nu stii mai nimic despre suplimente dar iti dai cu parearea.

De ce imi dai un link despre steroizi? Ti se pare ca proteinele/creatina si restul suplimentelor sunt steroizi? Degeaba am incercat sa iti explic.

| Costica32 explică (pentru NDC12):

Tu te pricepi... spune-mi si mie ce produse as putea lua sa imi fac un corp frumos muschulos... auzi daca stii imi zici ce este amminoul la ce te ajuta liquidul si tabletele care este diferenta si de ce?

| NDC12 a răspuns (pentru Costica32):

Sunt diferite tipuri de suplimente, dar ele nu fac minuni.Degeaba iei 12 luni suplimente daca nu ai o alimentatie cat de cat buna si un antrenament bun.

Aminoacizii sunt de mai multe tipuri, exemplu glutamina care te ajuta la refacere.Dar aminoacizii se gasesc si in proteine, de fapt o proteina e formata din aminoacizi(dar glutamina de exemplu nu ai, numai cateva grame, depinde de ce proteina iei).

Acuma tu nu ai zis cate kg ai, etc.

O proteina buna este asta http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-4-5kg/ dar daca vrei sa iei si in greutate adica daca esti slab si nu iti iei carbohidratii din mancare degeaba iei proteina si mai bine iei un gainer +o creatina.

http://www.megaproteine.ro/......e-Complex/

| Dinu77744 a răspuns:

Lasa in pace megaprorei **** uitate aici mai bine https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

| shippuden a răspuns (pentru Dinu77744):

Fainwinking,si chiar merge?laughing