| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Cfr-Astra 4-1 rolling on the floor)))). Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Un rezultat surprinzator si nu prea. Astra nu mai e cea din sezonul trecut, iar CFR este o echipa care a progresat destul de mult. Ma asteptam sa-i bata, insa nu asa de tare.

3 răspunsuri:
| Lands0fMancunia a răspuns:

O umilinta pentru "campioana" Romaniei. Si la casele de pariuri era favorita CFR. S-a vazut din cer ca va bate. Preconizez ca Astra va disparea in cel mult 2 ani. US 27!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mi se pare, sunt sigur ca a fost 5-1.
Astra nu mai este ce a fost in campionatul trecut si apoi fiecare echipa poate avea o zi slaba si adversara o zi buna.

| deea3507 a răspuns:

5-1*. pleaca sumi cica. dar nu il crede nimeni