| alincalancea a întrebat:

Ciao am 15 ani proaspat impliniti fac sala de 3 luni si jumatate am 1.67 si 65 kg am auzit ca daca fac sala voi creste foarte putin in inaltime eu as vrea sa cresc pana la 1.78 credeti ca o sa ajung la acea inaltime daca voi continua cu sala? (am crescut destul de mult in masa musculara de aceea nu vreau sa ma las dar nici sa raman pitic )

4 răspunsuri:
| Quibblo a răspuns:

Eu stiu ca de la basket te mai inalti.Ai putea sa faci si sala si basket.

| Quibblo a răspuns:

Atunci astepti, sa te mai dezvolti ca mai ai timp sa te inalti pentru ca esti in crestere

| alincalancea explică:

Nu am timp de baschet pentru ca am scoala de la 8 pana la 2 de la 3 pana la 4 sala asta ma oboseste destul de mult.

| alincalancea explică:

Nu am timp de baschet sunt destul de obosit de la scoala si sala.