| alexfunjohncena a întrebat:

Cine a castigat wrestlemania?
John Cena sau The Rock? merci mult funda

Răspuns Câştigător
| DryCooker a răspuns:

Castigatorul este The Rock. Uite aici pozele http://www.wwe.com/shows/wrestlemania/28/john-cena-the-rock-photos

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Rock.

| MissVamp a răspuns:

A castigat cine nu vroiam eu sa castige the rock!

| alexfunjohncena explică (pentru MissVamp):

Nici eu nu vroiam sa castige el!

| MissVamp a răspuns (pentru alexfunjohncena):

E un nemernidc the rock, mie chiar imi place cum se lupta john cena

| Fly2Sky a răspuns:

The rock

| kryss456 a răspuns:

The rockhappy fundita?batting eyelashes?

| IasMin1 a răspuns:

The Rock prin miscarea Rock Button

| ğözde a răspuns:

Cine l-a mai bagat si pe asta in WWE. repede i-a luat locu' lu' John Cena in plus John Cena nu mai poata sa se bata cum se batea pentru ca are o varsta pe cand The Rock. cel mai mare prost. Dar cand vine vorba de varsta trebuie sa ne gandim ca si Undertaker are o varsta dar nu a pierdut niciodata la Wrestlmania. Oricum tot Cena ramane pe locul 1 in clasamentul meu!

| Bagwell_Theodore_1970 a răspuns:

John cena