| Denis2597 a întrebat:

Cine a cumparat drepturile de televizare pentru Premier League in Romania? funda.

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nimeni din Romania nu a cumparat drepturile de televizare pentru Premier League.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu le-a cumparat nimeni. Sunt prea scumpe. Acum poti vedea Premier League doar pe Sky Sports.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu au fost cumpărate de nimeni, din motiv că, erau prea scumpe. O zi bună!

| Denis2597 explică (pentru anonim_4396):

Salut,pai si nu ai idee cine are de gand sa le cumpere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denis2597):

Momentan nimeni.

| Morphines a răspuns:

Dolce Sport se pare că ar fi cumpărat drepturile de televizare, dar nu se știe câte partide. Din păcate, de acum 2 săptămâni nu s-a mai auzit nimic în acest sens.

| Marius_Miklos_1998 a răspuns:

Nimeni

| Denis2597 explică (pentru Marius_Miklos_1998):

Multumesc ba raman dator!

| Marius_Miklos_1998 a răspuns (pentru Denis2597):

Dar daca vrei te poti uita pe digi sport Ungaria