| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine a fost cand a fost WWE exact acum 10 ani în data de 21 aprilie 2011 la București la Sala Polivalenta din București? Cine mai știe prețul biletelor pentru PPV de atunci?

1 răspuns:
| maxtersup a răspuns:

Pentru a obține informații precise despre evenimentul respectiv și prețul biletelor, îți recomand să consulți sursele oficiale ale WWE sau să cauți în arhiva de știri și rapoarte despre evenimente de wrestling din acea perioadă. Aceste surse ar trebui să ofere informații detaliate despre evenimentele și prețurile biletelor respective.