| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine a fost pe cele mai tari stadioane din EUROPA:Camp Nou. Santiago Bernabeu, Allianz Arena. Parc Des Princes, Old Trafford, Ettihad, Stanford Bridge Wanda Metropolitano? Care este cel mai frumos dacă faceți o comparație măcar între 2 sau 3 dintre stadioanele enumerate de mine mai sus!?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Imash Arena - The Best!

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru gabicoo):

Unde e asta? Și ce echipa joaca meciurile de fotbal de pe teren propriu pe el!?

| gabicoo a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

În fiecare sat din Românica!
winking

| zilog a răspuns:

Nu pot să îi înțeleg pe cei ce dau bani și timp din viață ca să se uite la unii care aleargă după o mingie

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru zilog):

Și eu nu ii pot înțelege pe cei ca tine care oferă răspunsuri fără rost care nu au nici o legătură cu întrebarea postata de ceilalți membri de pe TPU!

| gigite a răspuns:

Santiago Bernabeu - espana si va fi...