| RAY a întrebat:

Cine are adidasi nike air max sau adidasi de alergare?

11 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Bacemi):

Dar nu ai perinute cu aer nu?

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Nu. Dar sunt foarte mulțumit de ei. Probabil tot de la Mizuno îmi iau și după ce sunt nevoit să îi schimb. Din păcate nu te pot ajuta cu problema ta. Ai încercat pe reddit sau alte forumuri în engleză?

| RAY explică (pentru Bacemi):

Problema mea e in felul urmator, un adidas cand merg cu ei aud ca se dezumfla ceva, cand alerg ca si cand alergi prin apa asa se aude, ma m uitat pe net https://www.youtube.com/watch?v=3sWaol0CVOc
am sunat la nike dar astia imi spun sa vin la ei, numai am alta pereche decat asta plus daca ma pune sa platesc inca 50 de euro nu multumesc am dat deja 250, de 3 luni le am, sunt total dezamagit de nike, nu se poate asa ceva dupa 3 luni, cica is gama lor de varf in fine, eu nu vad sa fie o gaurica ceva, ce naiba as putea face

| FoxyM a răspuns:

De ce? Vrei sa ne scoti la o alergare? Am eu, facem intrecere?happywinking

| RAY explică (pentru FoxyM):

Da sigur ca da mai ales cu tine

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

As alerga pana la epuizare cu tine :*

| RAY explică (pentru FoxyM):

Wow cool, faza e ca intrebarea chiar e importanta pentru mine

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur ca este.Dar cel mai bine iti cumperi incaltaminte sport din magazine fizice ca sa-i poti proba si sa vezi daca te simti confortabili cu ei.Vin eu la mall cu tine daca vrei ca sa i poti probawinking

| RAY explică (pentru FoxyM):

Am cumparat deja honey de 3 luni, la anul o sa mai cumpar dar de alergare in vechi

| FoxyM a răspuns (pentru RAY):

Deci sunt o dulceata ca mierealaughing te stimulez eu sa alergi.Dar mai sti cum se arde calorii? In 2winking