| Nirgomax a întrebat:

Cine castiga intr-o bataie, un boxior cu experienta 2 -3 ani sau cineva care face sala de 2 - 3 ani, intr-o bataie de strada

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce întrebare e asta. Boxerul sigur face sala și mai știe sa dea și cu pumnul și sa se și apare.

| Catrice a răspuns:

Văzusem acum vreo 2 sau 3 ani o știre cum ca un boxer a fost bagat în spital, de niște tipi care l-au bătut ca să-l jefuiască.

| Edmonds2342 a răspuns:

Degeaba ai mușchi dacă nu știi sa ii folosești. Deci eu as zice ca boxiorul ar câștiga.

| Lucian2473 a răspuns:

Ala care face sala castiga. „Boxioru" nu stie cat poate sa fuga ala.

| Jigorugu a răspuns:

Amândoi câștigă un dosar penal