| alexx102428 a întrebat:

Cine credeti ca ar fi fost cel mai potrivit selecționer pentru Romania? Este cea mai bună alegere Contra sau putea fi altcineva o soluție mai bună in momentul actual ce credeti?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Petrescu parerea mea, nu el va juca pe teren, valoarea fotbalului din Romania este una foarte slaba, in fapt Romania de-a lungul istoriei nu a avut rezultate mari si doar modeste, cred ca mai bine ne descurcam in alte sporturi decat in fotbal

| cyupaku a răspuns:

Mircea

| PopescuPopescu a răspuns:

Ieu

| gmxmail a răspuns:

Jucatorii nu au valoare, de aceea era bun un antrenor, tactician perfect, care sa poata pune in joc, o echipa solida, cu un plan tactic care sa scoata ce este mai bun din fiecare jucator, deci mai pe scurt, e nevoie de o organizare foarte buna, eu stiu decat 2 antrenori cu aceste abilitati si aceeia ar fi Olaroiu si Gâlca.