| tpu1993yo a întrebat:

Cine credeti ca bate in finala europa league?

8 răspunsuri:
| Constantin_Bogdan_1988_zPqj a răspuns:

Merg pe mana lui bilbao.a jucat cel mai frumos fotbal din aceasta editie

| azurel2000 a răspuns:

Cu siguranta athletico madrid are mai buni jucatori pe flancuri si in atac. mijlocasi de valoare portar foarte bun si multe achiziti pentru finala ei cred ca athletico madrid

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Eu cred ca castiga athletico madridlove struck

| victor1313 a răspuns:

Madrid daaaaa

| HubbleBlue a răspuns:

Cu siguranta Atletic Club Bilbao

| JeffHardy2011 a răspuns:

Bilbaooo :X

| Dragos00098 a răspuns:

Cu siguranta Athletico Madrid!

| gheorgheasdasa a răspuns:

Cu siguranta SUPORTERII. daca castiga meciul atl madrid ( ceea ce e cel mai posibil ).o sa-i bata suporterii celor de la bilbao pe cei de la atl madrid..si invers