| radu999 a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai bun executant de faza fixe cornare si penalty dintre urmatorii jucatori:
Ce capitan ati alege dintre urmatorii jucatori dau funda multumesc :

Neuer, Manuel

David Luiz

Chiriches, Vlad

Boateng, Jérôme
Azpilicueta, César
Marcelo
Schmelzer, Marcel
Bale, Gareth
di María, Ángel
Fàbregas, Cesc
Götze, Mario
Isco
Mata
Hazard, Eden
Reus, Marco
Balotelli, Mario
Falcao
Costa, Diego
Kun Agüero

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Cornere: Mata, Fabregas
Penalty: Balotelli, Aguero
Capitan: Nici unul din jucatorii enumerati de tine nu mi se par a fi potriviti pentru a fi capitan intr-o echipa. Dupa parerea mea nu au spiritul de conducator. Sa zic totusi unul si aici: David Luiz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E a treia oară când văd întrebarea asta. Aşa că trebuie să-ţi spun că se scrie "cornere". Dacă tot faci spam învaţă să scrii.