| radu999 a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai bun executant de faza fixe cornare si penalty dintre urmatorii jucatori:

Ce capitan ati alege dintre urmatorii jucatori dau funda multumesc anticipat :

Neuer, Manuel

David Luiz

Chiriches, Vlad

Boateng, Jérôme

Azpilicueta, César

Marcelo

Schmelzer, Marcel

Bale, Gareth

di María, Ángel

Fàbregas, Cesc

Götze, Mario

Isco

Mata

Hazard, Eden

Reus, Marco

Balotelli, Mario

Falcao

Costa, Diego

Kun Agüero

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cel ma bun executant...Gareth Bale.

Ca si capitan....Manuel Neuer.

| marius577 a răspuns:

Cam multe intrebari de genu' asta...Fifa UT?
Capitan : Luiz, Cornere : Gotze, Lovituri libere : Reus, Penalty-uri : Aguero.

| alexs99 a răspuns:

Cei mai bun executanti:Gareth Bale, David Luiz
Capitan:Cesc Fabregas.

| TheWalker11 a răspuns:

Lovituri libere: Falcao, penalty: Hazard, corner : Marcelo, capitan :Fabregas happy

| extramentol a răspuns:

Eu i-as da lui Neuer deoarece in mod normal un portal trebuie sa fie capitan.El oricum isi coordoneaza defensiva si uneori, mijlocasii.

| Edy1998 a răspuns:

Mario Balotelli la penaltiuri, Gareth Bale la Lovituri libere, Si Capitan Diego Costa.
Funda?