| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca ia titlul de campion in liga 1 la fotbal si cine credeti ca retrogradeaza din liga 1?

Răspuns Câştigător
| happy31animation a răspuns:

Astra cred

7 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu ma urmaresc, deoarece cred Liga 1 este o prostie, nu am vazut nici un meci, ba retrogradeaza numai 6 echipe, la sezon la altul numai 4 echipe.

| LimonadaBaa a răspuns:

Nu prea urmaresc campionatul Romaniei dar cred ca tot Steaua ia campionatul(nu tin cu nici o echipa din Romania)
De retrogradat e greu de spus deoarece retrogradeaza 6 echipe.
Sunt de acord cu cristi62, Liga 1 e o prostie.

| cristi62 a răspuns:

Greu de spus,sper sa Petrolu sau Astra laughing
La retrogradare Viitorul,chiajna, otelul, Brasov, Csu(sper ca echipa asta sa iasa, nu merita)
Oricum Liga 1 e o prostie.
Tu ce crezi?

| hydrantmarian a răspuns:

Steaua ia campionatul, si retrogradeaza oteleul, csm, Brasov, chiajna

| pepsi99 a răspuns:

Sincer vreau ca Steaua sa ia si campionatul si cupa sa faca eventul.La retrogradre cred ca se vor bate urmatoarele:Otelul, Chiajna, Viitorul, Brasov si Craiova.

| Adrian_Rosca_2000 a răspuns:

1-astra
2-petrolu
si retrogradeaza viitoru, brasovu, u cluj, otelusi rapid

| Leu_Octav_1988 a răspuns:

Pai pana acolo mai e. Deocamdata eu la RDS nici nu pot sa vad meciurile. M-as muta la UPC credeti ca e ok?