| adrinelu a întrebat:

Cine credeti ca o sa cistige uefa euro 2012

Răspuns Câştigător
| AcestaSuntEu a răspuns:

Pai,hai sa analizam favoritele:dupa parerea mea, favoritele sunt Spania, Germania si Portugalia...le luam e rand:
1. Spania, campioana en-titre, magnifcul tiki-taka, insa parca nu e la fel ca la euro 2008 sau cm 2010...
2.Germania,cu siguranta cea mai in forma echipa de la euro, se apropie de jocul Spaniei si fata de ea mi se pare ca e mai ofensiva...
3. Portugalia, cu Ronaldo si Nani in mare forma la acest euro, probabil o mare surpriza, i-a pus mare probleme Germaniei la meciul din grupa...
Chiar nu stiu cine va castiga euro dar in mod cert Germania va fi in finala alaturi de Portugalia....asa cred...

4 răspunsuri:
| AlexMrs a răspuns:

Portugalia!

| AlexVizitiu a răspuns:

Germania sau Spania.

| Gheorge1833424 a răspuns:

Spania!

| SerbanX a răspuns:

Angliaaaa :X!