| aleee5262 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga azi meciul : Anglia-Germani si Suedia-Ucraina?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Germania si Suedia

| GabiDumitrescu a răspuns:

Aia care dau mai multe goluri cistiga!

| Sn4k3 a răspuns:

Germania si Suedia

| mentholinks a răspuns:

Germania castiga 3-1. Suedia face egal 2-2 dar se califica dupa penalty.

| Lukasssz a răspuns:

Anglia,Suedia.

| CIaudiu a răspuns:

Germania si Suedia se vor duce mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania si suedia, cred ca e destul de sigur

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

big grin Anglia și Suedia. Funda? laughing

| Gabryel85 a răspuns:

Eu m-aș bucura să câștige oricine joacă contra Germaniei, dar nu prea am asemenea noroc. laughing)

| nicunicu3 a răspuns:

Anglia cu Germania intra in prelungiri sigur, Dar cred ca V-a bate Germania in prelungiri in 2013 parca a batut pe Brazilia cu 7-1 si are aproape acelasi lot, deci Germania.Suedia maxim 1-0, ar face. Funda?

| Ronald000007 a răspuns:

Sper sa ia bătaie sasalaii și sa bată Ucraina să-l văd pe Lucescu cum se mai lauda puțin?