| fabian12345326 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga dintre liverpool-manchester city? Eu cred ca liverpool

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Liverpool

| Florin9Florin9 a răspuns:

Eu cred că Manchester City, chiar dacă nu sunt suporterul lor.

| llleo a răspuns:

City. city. Pariază pe city. Nu mă-ndoiesc de victoria lor.

| InteractiV a răspuns:

Mingea este rotunda, pot exista o gramada de scenarii si o gramada de intorsaturi, in fotbal nu totul se rezuma la calitatea echipei. De asta exista meciuri in care echipele bune pierd cu echipe mici. Personal, cred ca va fi un meci inchis cu un x la pauza apoi maxim 2 goluri in a 2 a repriza. Sunt 2 echipe puternice, nu se vor arunca pe contre, deoarece stim ce a iesit la celebrul Tottenham - Manchester City cand ambele au declansat avalansa de goluri cu 4 goluri in 11 minute.