| Răzvi4Deni a întrebat:

Cine credeţi că va câştiga finala Uefa Champions league dintre Real şi Atleti, având în vedere că Atleti a eliminat-o şi pe Barcelona şi pe Bayern?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Obiectiv vorbind, cred ca Atletico Madrid. Au jucat excelent anul asta, iar Realului i-au pus probleme de fiecare data. Sunt la a doua finala, deci au mai trecut prin asta. Pe ei ii vad favoriti, insa tin cu Real Madrid.

| Adbbmsh a răspuns:

Real Madrid va castiga cu siguranta si anul acesta, dar nu este exclus ca Atletico sa produca surpriza dupa prelungiri. Ei sunt o echipa de under1, 5 si se vor apara.

| J0B0MAT a răspuns:

Mă aşteptam să le elimine.Ţin cu Atletico, dar nu cred că bate.