| Florin9Florin9 a întrebat:

Cine credeți că va câștiga Liga Campionilor anul acesta? (la fotbal)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici una, la anul se va decide castigatoarea

| Florin9Florin9 explică (pentru RAY):

Sezonul * sad

sau poți fi mai blând cu eroarea mea și să te gândești la anul competițional sad

| RAY a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Juve il are pe ronaldo
bayern-fiind camioana vrea sa iti mentinta titlul
Liverpool FC-si ei mai vor inca o data trofeul
real Madrid-vor ajunge in semifinale asta e sigur
barcelona e cam daramata la propiu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Real in semi-finale? Nici in gluma nu ai cum sa zici asa, e pamant de flori, nu au echipa.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

E si asta o probabilitate cine stie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Confirm

| Drimmero a răspuns:

E foarte devreme de spus, echipele abia au intrat in paine, asteptam mai intai sa treaca toamna ca sa ne putem face o idee despre joc. Bayern joaca fenomenal si pare ca nu o va opri nimic dar nu se stie...Liverpool arata foarte bine, City la fel, PSG cu echipa completa poate pune probleme si vedem daca si Juve va intra aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot bayern