| Xenoverse a întrebat:

Cine credeti ca va lua Champions League anul asta?

Pe Real nu mai vreau sa vad campioana ca m-am saturat de ei.

20 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Juventus o sa castige.

| Sn4k3 a răspuns:

Barcelona, Juventus sau PSG. Eu as spera sa castige AS Roma sau macar o echipa mai amarata ca m-am plictisit si eu de astea mari. Vom vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juventus

| Xelon a răspuns:

Acuma ca Dortmund nu prea mai are șanse, as vrea sa câștige Liverpool, m-am saturat de mizerii de echipe gen: Barca, real, Juventus sau Psg.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Xelon):

Barcelona nu e o mizerie de echipa, sa nu uitam ca catalani au cel mai bun jucator din lume.

| Xelon a răspuns (pentru Xenoverse1):

Cel mai bun din momentul de fata, poate.
Cel mai bun din istorie, niciodată.
Așteaptă sa-l vezi pe mbappe are cifre mai bune la 20 de ani decât aveau mesei și Ronaldo împreuna la vârsta lui.
In plus asta nu schimba cu nimic faptul ca barca și real sunt cele mai avantajate echipe, urmate de Juventus.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Cum va place sa va mintiti singuri, barca nu e o mizerie, e un jeg.

Cel mai bun din lume nu joaca la Barca,, ci la Juventus!

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai Sictir, de aici.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Allez OL!

| debarasator63 a răspuns:

Si eu, dar asa e viata, adica fotbalul. Iar de regula Dumnezeu tine cu cei puternici.

| Xenoverse1 a răspuns:

Barcelona o sa castige.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Ce va place sa va mintiti, barcelonistilor, mai parasiti inca o data competitia din sferturi, sa fie cvadubla perfecta.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Du-te dracu de aici.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai BATE Borisov happy

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Bwhahahaha, cum incep barcelonistii balcanici cu injuraturile.

Jenibililor, nici nu-mi fac probleme ca ne elimina BATE, in schimb Barca sa zica merci daca trec de sferturi anul asta la ce joc penibil a avut, v-a chinuit Valladolid pe teren propriu, ciocu' mic si joc de glenze ca urmeaza 2 meciuri in care va Realul peste bot asa cum e si normal.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai bag in seama fraieri ca tine.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Fara suparare...ai terminat macar 8 clase?

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce te doare pe tine cate clase am terminat.

| andreiminion a răspuns:

PSG/Juventus

| elKOSHMAR a răspuns:

Juventus sau PSG.