| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine credeți în opinia voastra acum ca e aproape terminat campionatul Ligii 2 ca o sa promoveze direct și cine o sa meargă sa joace meciul de baraj cu locul 6 din play-out-ul Ligii 1? Eu zic ca o sa promoveze direct UTA ARAD SI PETROLUL PLOIEȘTI si o sa meargă sa joace meciul de baraj RAPID BUCUREȘTI cu DINAMO BUCUREȘTI. Voi ce credeți?

10 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

De UTA nu mai avem ce discuta, e clar. Rapid n-are nicio şansă.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru sabin89):

De ce nu are parerea ta RAPID BUCUREȘTI nicio șansă? Doar a batut o pe UTA ARAD chiar la ARAD chiar a întors de la 1 0 la 1 2... Eu zic ca o bate pe Turis fără probleme duminica în REGIE și prinde cel puțin locul de baraj... Un baraj DINAMO BUCUREȘTI RAPID BUCUREȘTI!

| Bruno92 a răspuns:

UTA și Mioveni și într-adevăr rapid ocupanta locului 3 ce va prinde barajul fiindcă îl va prinde 100% daca o va bate pe Tg Măgurele. Fac și pariu că exact așa va fi cum zic eu da nu cred că o do bata rapid pe Dinamo la baraj. Nu asculta ce spun ăștia că habar nu au de fotbal și își dau și ei părerea dacă mă crezi sau nu jocurile sunt deja făcute de casele de pariuri

| SLS92 a răspuns:

Arges-ul adica asta imi doresc, dar dupa isprava cu Mioveni slabe sanse, in orice caz decat sa urmaresc campionatul din liga a doua, mai bine ma uit la tom & jerry

| SLS92 a răspuns:

E greu oricum deja Mioveni are 0-1 la magurele si un om in plus pe teren, de n-am injurat la meciul asta in loc sa fie 3-2 pentru ARGES... toata lumea gata promovam dupa victoria de la RAPID! o laie

| SLS92 a răspuns:

Dupa calculele mele la hartie si ca fler de parior, ARGES iese din discutie, UTA ARAD termina prima, iar pentru primele doua se bat cap la cap Mioveni & Rapid & Magurele desi tind sa cred ca prima formatie cu sanse mari la promovare fara meci de baraj e MIOVENI, mai ales ca are un avantaj mare si daca se impune azi la Magurele

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică:

PETROLUL PLOIEȘTI nicio sansa în opinia voastra?

| Bruno92 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Nu petrolul nu are nici o șansă la promovare

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

FC Arges nu are, petrolul are ceva șanse, cam la fel ca Rapidul, mai greșesc profesioniștii.laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Lupta pentru locul 3, locul de baraj va fi intre Rapidul și petrolul