| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine credeți în opinia voastră ca a fost cel mai bun și cel mai tare campion UFC la categoria grea? Eu zic ca fără doar și poate BROCK LESNAR. VOI?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stipe miocic

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

E praf Lesnar, daniel cormier o fost și stipe miocic

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Bruno92):

Crezi ca pierde Lesnar cu Cormier și Miocic 1 vs1?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bruno92):

Aia zic și eu. Lesnar nu e nici în top 10 e o gluma laughing cormier zic eu da și stipe e cam pe acolo relativ.

| Bruno92 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Nu că pierde e bătut în ultimul hal sunt cu multe clase peste Lesnar cei doi îl bate in prima runda in primele 40 de secunde. Are dreptate thesinger m-am uitat Lesnar nu e nici în top 10 sărăcuțul că îți place ție cum lupta asta e altceva. Cormier e Nr 1 all time