| thezbx a întrebat:

Cine e bebele ala mic si scump cu care tot face neymar poze?

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Este fiul sau.

7 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

1: Nu e aceeasi copil
2: E un copil oarecare care il place pe Neymar, si Neymar doar nu il lasa planagand pe acolo si il ia si ii face,, poftele'' daca pot sa zic asa.

| LilTunechi a răspuns:

Un copil inrait dupa neymar si ori din publicitate ori din inima buna neymar face poze cu el autografe etcbig grin

| thezbx explică (pentru LimonadaBaa):

Fiu pe mama!

| thezbx explică (pentru LimonadaBaa):

Cu cine il are?

| LimonadaBaa a răspuns (pentru thezbx):

Uite, hai sa-ti raspund.Neymai are un fiu de 3 ani dupa o relatie scurta cu un model.Asta gaseai daca ai fi cautat "Neymar" pe google.

| thezbx explică (pentru LimonadaBaa):

Mi-o fost lene, mersi

| SofiaMaria24 a răspuns:

E copilul lui si il cheama Davi Lucca