| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine este Microbist și Fan Înfocat al fotbalului Românesc și al Echipei Naționale De Fotbal a României: Ce credeți vom avea voie în opinia voastra sa fim prezenți în tribune la meciul cu Germania din data de 28 03 2021?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta ce credem noi, important este care va fi situatia pandemiei in Bucuresti in data meciului.
Posibil sa fie cu spectatori, dar numai partial, maximum 50% din locuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vadă 40.000 de spectatori cum ne-o luam cu 3 sau 4-0? Mai degrabă tineretul e baza nu echipa mare.