| anonim_4396 a întrebat:

Cine esti cel de la poza mea de profil? >: FUNDA tongue

Răspuns Câştigător
| Prishille a răspuns:

Jay Cutler

https://www.google.ro/......ps?/search

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El "eşti" babuin.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))) Inca imi amintesc laughing Cum se numeau parca? Babuin si nevastuica?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

" I am Weasel " în engleză şi " Eu sunt Nevăstuica " în română. Clasic.

| mat31new a răspuns:

Tactu

| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

Stai ca nu stiu cine e in poza laughing daca cine cred sau a ramas poza cu cainele rolling on the floor

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar asa ai ajuns, sa-l faci pe taica-tau caine?

| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

Esti obosit.N-aveam cum sa-mi dau seama daca e un compliment sau nu, pentru ca a zis ca profilu se salveaza dupa ce aproba adminu poza, si am crezut ca inca am poza cu cainele...

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

In fine... unde ai gasit poza?

| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

Am scris pe google jay cutler si e printre primele poze, era chiar ciudat sa nu-si dea cineva seama cine e...

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am gandit sa zic jay cutler dar mi s-a parut ca e altcineva dupa ranjet. pacat ca nu am cautat pe google, e prima poza care apare cu el...