| TiberiuFasole a întrebat:

Cine imi da si mie niste metode de slabit?

9 răspunsuri:
| Geo27Rus a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai putina paine si carne grasawinking

| mahomie4life a răspuns:

Http://blogeverythingishere.blogspot.ro/
E noul si totodata primul meu blog, o sa postez eu in curand cateva metode de slabit. Uita-te.

| Buresbista123 a răspuns:

Renunta la zahar si faina alba, apoi bea cat mai multe lichide(fara sucuri) si fa sport cat de des poti, de preferat cardio

| Buresbista123 a răspuns:

Fara prajeli si mese copioase, cel mai repede ai slabi daca a adopta stilul raw vegan

| kyliejenner a răspuns:

Un regim sanatos si mult sport laughing

| TiberiuFasole explică (pentru kyliejenner):

Sanatos=?
Eu din cate stiam unele fructe chiar ingrasa.

Răspuns utilizator avertizat
| kyliejenner a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Sanatos = multa apa, mai ales dupa ce te-ai trezit si in timpul meselor; oua, iaurt grecesc, somon, coacaze, avocado, fulgi de ovaz, ceai negru, ceai verde, broccoli, spanac, castraveti, morcovi, rosii, mere, guava, ciocolata neagra, unt de arahide, banane, piept de pui cu salata, orez, grapefruit, migdale, paine neagra, Quinoa, supa...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Fa sport, mănâncă sănătos (fara fast-food, chipsuri, băuturi acidulate, paste făinoase sau prea multe dulciuri) si nu mânca numic după ora 18.00