| Depay a întrebat:

Cine imi poate da si mie un link de unde pot cumpara biletul Petrolu Ploiesti-Dinamo Bucuresti care se va juca pe stadionul Ilie Oana? Sau pot cumpara direct de la stadion? Oricum daca stiti un link de unde pot lua va rog sa-mi da-ti link! Funda!

Răspuns Câştigător
| Summer09 a răspuns:

Se cumpara de la magazinul oficial de jos de la mall si incep sa se vanda cu cateva zile inainte de meciul oficial care am inteles ca este pe 24 septembriehappy sper ca am fost de ajutor.