| Dragosshiatat a întrebat:

Cine imi poate spune cateva tehnici cu care sa trimit mingea cu efecte pe poarta?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Sutand cu interiorul, cu exteriorul, folha seca, asa vei reusi sa dai efect mingii. Treaba e ca lucrurile astea nu se invata pe internet. Uita-te la cateva tutoriale pe Youtube sau la specialisti care analizeaza suturile fotbalistilor mari (Cristiano Ronaldo, Pierre Emerick Aubameyang, David Luiz, Juninho Pernambucano suteaza in stilul "folha seca"), iar apoi du-te cu o minge pe un teren de fotbal si exerseaza. Cu siguranta nu-ti va iesi din prima. Nu vei stapani nici miscarea. Insa dupa mai multe asemenea sedinte de antrenament individual, usor usor vei reusi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AFR81):

Roger,ai schimbat macazul, nu mai esti pe tenis?

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, sunt polivalent. Sport sa fie happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa studiezi vre 10 ani fizica cuantica. Sigur vei intelege legatura dintre cauza si efect, pana la urma.