| NikkerBoy a întrebat:

Cine imi poate spune niste sali de forta din Bacau?
Si daca stiti, sa imi spuneti si pretul abonamentului/abonamentelor.

1 răspuns:
| PsihologulMZlate a răspuns:

Eu fac la TNT sport Club si e cea mai buna sala din bacau. Sunt 2 antrenori dispusi sa te invete orice vrei. pretul este 100 lei de 3 ori pe saptamana. sedinta este nelimitata. adic stai cat vrei. Sau mai este abonament cum am eu 150 ron in fiecare zi. Iti ofera toate conditiile necesare. Aparatele sunt de ultima generatie, si sunt toate noi noute si intretinute. Eu am facut sala si la Arena mall si la Junona dar nu se compara. cu toate ca pretul este putin mai ridicat ( cu 20 ron mai mult ca la mall) dar cum ti-am zis nu se compara. Unul dintre antrenori este Profesor Universitar si te invata sa faci totul ca la carte. Poti cauta si pe facebook TNT sport Club. pentru a vede sala. sau dai in cautare pe google TNT sport Club.