| HykoNNN a întrebat:

Cine imi zice si mie un program bun de antrenament (culturism) pe care il pot face acasa. Am doar galtere dar vreau si exercitii gen flotari genoflexiuni etc. Un program saptamanal. Funda

Răspuns Câştigător
| Luchian7 a răspuns:

Http://www.culturism.ro/ aici iti spune ce trebuie sa mananci si ce exerciti sa faci. cauta pe youtube " workout calisthenics Romania ". FUNDA?

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Cauta pe net P90X sau Beachbody Insanity sau Beachbody Insanity Asylum