| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu informatii despre sali in care se practica lupte(kickboxing,arte martiale, muay thai etc)? Care sunt cele mai bune si care au cele mei mici preturi?

1 răspuns:
| Cosmin4Fit a răspuns:

Sigur, problema este ca va trebui sa te deplasezi pana la sala respectiva, sau cu alte cuvinte, zi ma din ce oras esti inainte ca sa stim si noi unde sa cautam happy

Si foloseste Google, scrie in el sala de kickboxing + orasul din care esti, si informatiile vin.

Succces!