| raulrealmadrid a întrebat:

Cine o sa castige cupa spaniei in seara asta? Real madrid sau Barcelona... dupa parerea voastrabig grin spuneti si un scor final sa vad daca ghiciti tongue

Răspuns Câştigător
| radish a răspuns:

Real Madrid normal, ii bate cu 1-0 gol ronaldo

8 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

2-1 pentru barcelona

| RedBullV a răspuns:

Cred ca va fi 0 - 0.

| Biiiiiia a răspuns:

Nu prea ma uit eu la meciuri, dar dupa parerea mea va castiga Real Madrid cu 2-1 sau 2-0 laughing.
Apropo...sa imi lasi si mie mesaj cu scorul de la meci daca vrei :*

| Aly_9916 a răspuns:

3-1 pentru barcelona

| CiocolataAerata a răspuns:

2-1 pentru Real Madrid

| secertul a răspuns:

O sa bata barcelona sigur scor: 4-1 pentru catalani

| anonim_8703 a răspuns:

Cred ca barcelona cu 2-0.Nu te supara dar daca nici macar pe Santiago Bernabeu nu pot sa ii invinga pe catalani atunci nu cred ca au vreo sansa pe Camp Nou sau pe terenul Valenciei.

| inuiasa09 a răspuns:

1-0 pentru barcelona