| Vekadrom a întrebat:

Cine o sa fie pe coperta jocului Fifa 2017? Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| AllEyezOnMe a răspuns:

O sa fie Ronaldo 100%.
De ce?
Messi a incheiat contractul cu Fifa, de asta nu a luat balonul de aur, etc.

| Ionut621 a răspuns (pentru AllEyezOnMe):

Messi nu a luat d-aia balonul de aur, jucatorul anului.
L-a luat Ronaldo ca a luat Champions League si Campionatul European(meritul a fost echipei, nu lui, el a fost pe banca de rezerva cand a dat golul decisiv al lui Eder. Eu felicit echipa inspecial pe Sanches).
Fanii cancerului alb normal ca o sa spuna Ronaldo, ca deh papusa gonflabila e la putere. Cum spun si eu de jucatorii Bayern-ului.

7 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Marco Reus va fi imaginea globală FIFA 17
https://www.google.ro/......ps?/imgres

| userul7200 a răspuns:

Nu-i asculta pe ceilalti care comenteaza doar ca sa se afle in treaba si habar nu au despre ce vorbesc. Pe coperta jocului FIFA 17 (care a aparut inca din septembrie) se afla jucatorul german Marco Reus de la Borussia Dortmund deoarece el a fost jucatorul cu cele mai multe voturi de la fani. Au mai participat James Rodriguez, Eden Hazard si Anthony Martial. https://www.easports.com/fifa/cover-vote-winner

| presus a răspuns:

Ronaldo, fara indoiala.

| Ionut621 a răspuns:

Asteapta pana in iulie, dar Messi nu mai poate fi ca e la pes sad

Totusi zic ca poate fi Lewy, Martial, Reus, Dybala, Aubameyang, depinde de sezonul fiecaruia si de perfomante. Dar daca va fi Ronaldo, numai ma joc Fifa ma duc pe Pes.

| Ƭᴇss a răspuns:

Cristian Tănase 100%

| Borhifr a răspuns:

O sa fie Marco Reus