| zeratw a întrebat:

Cine poate sa imi psune cand incep meciurile alea cum ar fi:
bayern- borussia toate din europa

3 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Pai Bayern - Borussia au jucat in UEFA champions league deci cred ca la asta te referi, poti vedea meciurile ce urmeaza dar si rezultatele lor pe siteul lor.

http://www.uefa.com/......index.html

| TheWalker11 a răspuns:

Meciurile din Champions League turul 2 incepe pe 10-12 iulie, turul 3 pe la sfarsitul lui iulie si play-off'ul prin august, nu sunt sigur cand dar cred ca cam pe 15-25 august.

| MariusJust4Dream a răspuns:

Daca te referi la meciurile din grupe in data de 16-17.09.2014, iar tururile a spus "andrey111"