| Razvan03Andrei a întrebat:

Cine se pricepe la pariuri sportive?
DAU FUNDA!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai la pariuri trebuie sa pariezi asa:
Sa zicem ca se joaca meciul Liverpool - Manchester United.
Pariezi cu urmatoarele:

1 - victorie gazde(liverpool)
2 - victorie oaspeti(man U)
X - meci egal

Sau...

Liverpool - Man U VD1, adica victorie duble pentru liverpool, ceea ce inseamna ca liverpool invinge si in prima si in a doua repriza, sau VD2 man U invinge si in prima si in a doua repriza.

Insa, mai exista multe tipuri de pariuri gen: care da prima gol? Poti paria pe liverpool ca deschide scorul, sau pe manchester ca deschide scorul, sau care echipa i-a cartonas galben/rosu? liverpool sau man U. etc. Succes!