| Ibrahimovic a întrebat:

Cine spuneti ca este cel mai bun jucator de beach soccer (fotbal pe plaja) din lume?
Dau FUNDA raspunsului care coincide cu parerea mea!

Răspuns Câştigător
| FathalShot a răspuns:

Dupa parerea mea Stankovic sau Madjer

| Ibrahimovic explică (pentru FathalShot):

Da...parerea mea este ca Madjer este de departe cel mai bun jucator de beach soccer!

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cred că e Ştefan Efros.

| alexs99 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun jucator de fotbal pe plaja din lume este Stankovic.

| qarim a răspuns:

Ma uitam mai demult la beach soccer si cei mai buni mi se pareau un elvetian foarte inalt si solid si mai era un italian..numele lui incepe cu "P" parca.

| Ibrahimovic explică (pentru qarim):

Elvetianul este Dejan Stankovic si italianul cred ca te referi la Palmacci!

| qarim a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Astia happy