| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine știe cât este castigul maxim la pariuri? De exemplu pui 30 de meciuri cu cote mari care este castigul maxim?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista stabilit un castig maxim, castigul brut este in functie de suma jucata si cota totala. Din acesta se scade impozitul si ramai cu castigul net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum nu o sa il iei laughing

| Feitan a răspuns:

De obicei se inmulteste cat pui cu cota totala ( de exemplu pui 10 lei si cota totala dupa 30 de meciuri este de 100, o sa ai 10 *100=1000 lei.) +/- niste taxe pe acolo.

Răspuns utilizator avertizat