| vlad_2771 a întrebat:

Cine stie cum sa fac setarile la net pe Samsung galaxy f it? Sunt pe cosmote pe cartela!

4 răspunsuri:
| Miky69 a răspuns:

S-ar putea sa te ajute asta!

http://www.cosmote.ro/......eHome.aspx

| Nita_Danyel_1996 a răspuns:

Nu o sa te ajute cu nimic in mesajul care l-a transmis Miky69winking
Trimite SMS gol la 6381 (este gratis) si eu iti vor trimite un mesaj de instiintare ca o sa-ti vina setarile pentru internet (in cazut il in care o sa-ti ceara o parola este 1234, scrie in mesajul trimis de lor). Setarile internetului se numesc Broadboard 3Gwinking
Funda? big grin

| vlad_2771 explică (pentru Nita_Danyel_1996):

Dar imi zice ca nu poate fi configurat automat ce sa fac?

| Nita_Danyel_1996 a răspuns (pentru vlad_2771):

Du-te la orice magazin Cosmote sau Germanos si vorbeste cu eiwinking Ei sigur o sa ti-l faca dar contra cost(in jur de 10LEI)