| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

Cine stie niste exercitii sau o mancare care iti face fundul si sanii mai mari?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Draga domnisoara, te anunt ca umbli dupa cai verzi/portocalii pe coclaurile mintii rolling on the floor. Fundul si sanii ii ai mostenire genetica.Norocul ca s-au inventat tot felul de geluri, silicoane si tehnologii de implantare.Bani sa ai ca restul...

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Carmen Bruma stie, ca ea are! big grin

| Aretha a răspuns:

...maturitatea...

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru Aretha):

Am 17 ani. Cat mai pot creste?

| Aretha a răspuns:

@JenijerL 22 de ani laughing ai timp.

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru Aretha):

Pana atunci mai cresc sanii?

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

De ce ti se pare ca ii ai mici? Aveti o problema voi fetele...pe creier. De nu sunteti niciodata multumite? Ce avantaje crezi ca ti-ar aduce sani mai mari? Baieti? Scuza-ma dar daca un baiat te vrea pentru sani si nu pentru caracter si intelect, atunci nu cred ca merita sa fii cu un astfel de baiat. Mananca sanatos si fa sport sa ai un corp si piele frumoasa, ai grija de tenul tau si nu iti acoperi frumusetea fetei cu kilograme de fond de ten si ai sa vezi ca vei fi mai atragatoare si de laudat decat una cu sanii mai mari.

| aviii a răspuns:

Sanii nu ai cum sa ii maresti, doar prin silicoane. Iar fundul. exista cateva exercitii dar dureaza ani ca sa se vada big grin funda?

| Vladut650 a răspuns (pentru aviii):

De ce ceri funda? Esti femeie?

| aviii a răspuns (pentru Vladut650):

Sunt fata. Cu ce te incalzeste asta?!

| Alexandru88cta a răspuns:

De ce ti se pare ca ii ai mici? Aveti o problema voi fetele...pe creier. De nu sunteti niciodata multumite? Ce avantaje crezi ca ti-ar aduce sani mai mari? Baieti? Scuza-ma dar daca un baiat te vrea pentru sani si nu pentru caracter si intelect, atunci nu cred ca merita sa fii cu un astfel de baiat. Mananca sanatos si fa sport sa ai un corp si piele frumoasa, ai grija de tenul tau si nu iti acoperi frumusetea fetei cu kilograme de fond de ten si ai sa vezi ca vei fi mai atragatoare si de laudat decat una cu sanii mai mari.