| MihaYYY a întrebat:

Cine stie unde este club steaua turabo in bucuresti sau alt club steaua unde se poate face baschet? fundita

3 răspunsuri:
| SebyBiz a răspuns:

Poti sa te duci si la csa steaua turabo la sala mihai viteazu de langa afipalace cotroceni...nu stiu sigur daca se face si la juniori dar azi am jucat acolo la categoria U18... daca erai in constanta te ajutam cu placere

| GabrielManole a răspuns:

Daca e steaua, e logic ca la clubul sportiv steaua, deci in bulevardul ghencea. sper ca ti-am fost de ajutor.

| MihaYYY explică:

Pai stiu unde e da nu stiu daca se face baschet acolo