| Barcan_Cristi_1989 a întrebat:

Cine tine cu Brazilia sa zica eu!

10 răspunsuri:
| MariaAndreea73829 a răspuns:

Scuze am vrut sa zic... nu as tine nici in ruptul capului cu Brazilia! germanii sunt europeni ca si noi (teoretic suntem o familie) pe cand braziieni se aflape alt contient!

| Barcan_Cristi_1989 explică (pentru MariaAndreea73829):

Dar totusi sa nu uitam ca cele doua razboiaie mondiale au fostpornite de ei....Si aproape toata europa era impotriva ei....Si vrei sa zici o familie?

| Barcan_Cristi_1989 explică (pentru MariaAndreea73829):

Sa nu uitam.Germania a declansat cele doua razboiaie mondiale.Iar atunci toata eurpa a fost impotriva ei.Si ca o familie zici?

| Barcan_Cristi_1989 explică:

Germania a declansat razboaiele monidale iar toata europa a fost importiva ei.O familie zici?

| cristi966 a răspuns:

EU!

| Pricked a răspuns:

Cine-i cretin să posteze "Cine tine cu Brazilia sa zica eu!".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa cupa in Europa.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu! happy
Brazilia e preferata mea şi chiar merită să câştige campionatul ăsta.

| MariaAndreea73829 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Frate Germania a batut brazilia cu 7 -1pt ea (Scz dar brazilia e umilita)