| Cascavalus a întrebat:

Cine uraste dinamu? cu ce echipa tineti? cel mai amuzant raspuns primeste funda! FORZA POLI TIMISOARA!

Răspuns Câştigător
| RaulGonzzalles a răspuns:

Suntem Frati cu Timisoara Ne cunoaste toata tara suntem niste derbedei ce dam **** la catei ole ole! FortaPoli FortaRapid

12 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Nu urăsc dinamo, din anumite motive.
Echipa cu care ţin e "steaua", îmi place cum joacă şi cam atât că mă uit mai rar la meciuri de fotbal.

| RAY a răspuns:

Si prin ura ce castigi o ora gratis de la o polista sa stiu? si aia joaca incearca si ei sa traiasca, fotbalu e sport nu ura, sportul nu are nimic de a face cu ura

| Cascavalus explică (pentru RAY):

Nu urasc dinamo dar ma deranjeaza ca dinamo si steaua au luat trofee pe seama comunistilor si a conducerilor iar cand au fost infiintate au fost desfintate fortat echipe ca Ripensia.

| Ibrahimovic a răspuns:

"Dinamu"?!
Macar Dinamo a fost in stare sa ramana in Liga 1, nu ca Timisoara, plus ca nu a retrogradat vreodata.

P.S. Nu sunt dinamovist!

| Cascavalus explică (pentru Ibrahimovic):

Poli nu a fost retrogradata in mod cinstit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinam0 e rusinea Romaniei, eu tin cu Steaua pana la moarte!

| 0x11111051 a răspuns:

Cu nimeni nu tin straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Adixuuu a răspuns:

Eu urasc Dinamo. Datorita echipei si datorita suporterilor care sunt groaznici(incidentul de la natioanal arena) Sunt stelista tin cu steaua de cand ma stiu.

| igrek a răspuns:

Forta Gigi.

| Melli a răspuns:

Hai la branza si la cas stelistii sunt de neuitat. laughing

| hs200s a răspuns:

Cu gaz metan laughing