| mihnea167 a întrebat:

Cine va fi campioana Romaniei (in cupa, campionat)?

Răspuns Câştigător
| AnaSuricata a răspuns:

FC Steaua Bucureşti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaSuricata):

Sper la fel... daca steaua va castiga, dupa vreo 10 ani de zile de ignorat echipa, eu incep sa ma uit iar la meciurile lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Să înţeleg că Steaua trebuie să ia şi Cupa şi Campionatul ca să te recâştige ca telespectator. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cand tii la o echipa de la o varsta mica, ai o pasiune similara a celor de la Green Street Hooligans si vezi ca dau atatea rateuri, ti se taie o vreme ca nu-i distractiv sa-i vezi pierzand. Inca mai cred ca Steaua poate fi ce a fost inainte.

| mihnea167 explică (pentru anonim_4396):

Adevarat, dupa esecul din Champions League.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihnea167):

Eu nu văd prestaţia Stelei din grupele UCL de anul ăsta ca fiind un eşec, ci doar un sezon nereuşit, că nici nu au dat impresia că s-ar stresa prea tare să obţină rezultate bune cu vreo echipă.

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Steaua,poate realiza eventul şi nu cred că va da cu piciorul unei asemenea oportunităţi.
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!

| AnaSuricata a răspuns:

Steaua! Steaua!

| wint3rfight a răspuns:

Dupa meciurile care au fost eu zic Steaua sau Astra.