| Leo1993 a întrebat:

Cine va place mai mult dintre N. Djokovic si A. Murray?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mie Murray imi place mai mult.

| ZEU93 a răspuns:

Djokovic este cel mai bun, fara discutii.

| AFR81 a răspuns (pentru ZEU93):

Dintre cei 2, intr-adevar Djokovic este mai valoros. Cel mai bun dintre toti este, insa, Federer happy

| ZEU93 a răspuns (pentru AFR81):

Vedem maine!

| AFR81 a răspuns (pentru ZEU93):

Nu, nu e chiar asa laughing Indiferent de ce se intampla maine, tot Federer va ramane cel mai mare jucator din istorie. Top 3 dupa mine ar fi: Federer, Nadal, Sampras. Dupa aia vin Djokovic, Wilander, Borg, Becker, Agassi, Muster, Kafelnikov, Laver, Murray, Edberg, etc ( i-am scris intr-o ordine aleatorie).

| ZEU93 a răspuns (pentru AFR81):

Aa, credeam ca vorbesti de prezent. Eu m-am referit la prezent cand am spus ca Djokovic e cel mai bun indiscutabil. Imi place si Federer, nu sunt un fan infocat dar imi place sa cred ca Djokovic in prezent are cel mai bun joc. Sper ca maine sa fie un meci frumos. Bafta

| AFR81 a răspuns (pentru ZEU93):

In momentul acesta, bineinteles ca Djokovic are cel mai bun joc. De aia e si numarul 1 mondial. Astazi sper sa vad, dupa cum ai spus si tu, un meci frumos, iar cel mai bun sa castige.