| Stefan_Bostiog_1996 a întrebat:

Cine vinde sau stie unde pot gasi gantere second hand reglabile de 30 kg una big grin Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Nu se merita sa dai atatia bani pe 2 gantere. Mai bine la sala unde faci toata musculatura nu doar o parte.

| Stefan_Bostiog_1996 explică (pentru BracKMyhay95):

Eu am niste aparate acasa..mam apucat serios de program si la multe ex trebuie sa folosesc gantera iar greutatea acesteia depinde de la exercitiu la exercitiu...si sa stii ca exercitiile mai simple sau la liber cum se mai numesc sunt mult mai utile si mai productive decat multe aparate complicate de la sala de forta care doar izoleaza o anumita grupa musculara.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Stefan_Bostiog_1996):

Gandeste-te ca la sala nu trebuie sa folosesti neaparat aparatele. Eu folosesc doar max 2 aparate si sunt in total 56. Dar la sala ai bara cu care faci la ceafa/fata pentru umeri. impins la piept pentru piepthappy, ramat pentru spate, scripeti....Cu gantere sa zicem ca faci piept poti doar sa faci ex de izolare, de masa iti trebuie bara. De aceia ti-am zis ca e mai bine cu sala.

| Mitzac a răspuns:

Pai daca vrei sa cumperi mei intr-un targ unde vin multe vechituri si vei gasi aoclo sua daca nu intra pe okazzi si vei gasibig grin
FUNDa?