| RedBullV a întrebat:

Cine vreti sa castige deseara la meciul F. C. Porto - Sahtar Donetk? Dar pronosticul corect va aduce funda!

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Porto-Shakthar 3-2

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Ambele echipe sunt foarte bune, dar deocamdata nu se stie cine castiga. Porto este castigatoarea Europa League, dar si Sahtiorul lui Mircea Luceascu este intr-o forma foarte buna. Ambele echipe sunt lider in tara lor din cate stiu. Porto porneste favorita dar nu se stie ce se poate intampla. Eu cred, deci nu sunt sigur ca Porto o sa castige. Pronosticul? 2-1 cred big grin

| nyku02 a răspuns:

1-1

| compaq15 a răspuns:

2-1

| wPapy a răspuns:

Porto bate cu 2-0

| roxyana03 a răspuns:

Sa fie egal:d. 0-0big grin sa nu se certe nimeni:d

| Alina2910 a răspuns:

F.C.Porto-Sahtar 2-1

| Ionuţică a răspuns:

F.C Porto-Sahtar 3-0