| P1chu a întrebat:

Cine ziceti ca bate Spania-portugalia? Germania-Italia? si cine ziceti ca va iesi campioana?

8 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Spania bate pe portugalia si Germania bate pe Italia. In finala vor fi Spania si Germania si va castiga Germania.

| Urpaniel a răspuns:

1.Spania.
2.Germania.
Germania va ieşi campionă, cel mai bun joc de la acest euro.

| RazerAbyssus a răspuns:

Portugalia-Italia finala.

| s3s a răspuns:

Spania-Germania, Spania campioana

| Stef0909 a răspuns:

Germania-Portugalia marea finala si Germania va iesi campioana:X

| razvandinu a răspuns:

Spania si Germania in finala si Germania capioana ca din 1996 n-a mai luat nici euro nici mondial

| razvandinu a răspuns:

Acum s-a schimbat finala a fost Spania Italia

| carnagiu a răspuns:

Portugalia-Italia