| Andrei9923 a întrebat:

Cosmin 86, ai putea sa imi spui antrenamentul tau pentru antebrat cand concurai? Sau cel pe care il faci acum macar? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Cand concuram:

- tractiuni cu incheietura indoita (mainile una spre cealalta)
- ramat cu rolling thunder
- rotatori cu discuri si un prosop
- mersul fermierului
- izometrie in tractiune pe un brat

Acum:
- mersul fermierului
- izometrie
- ciocane cu priza groasa (eu am fat gripz, dar poti infasura un prosop pe manerul ganterei)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Rolling Thunder de unde il ai IronMind?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt sportivi care vand. Vezi pe olx.

4 răspunsuri:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Hai sa iti spun ceva interesant. Pe TPU se pot da mesaje private! Iti vine sa crezi, ce mai minune tehnologica!

| Andrei9923 explică (pentru WhatABeautifulDay):

Stiam,multumesc. Dar daca a spus pe public poate va mai fii folositor cuiva